«Ақмола облысы білім басқармасының  Жарқайың ауданы бойынша білім бөлімі Кең ауылының негізгі орта мектебі» коммуналдық  мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение «Основная средняя школа села Кенское отдела образования по Жаркаинскому району управления образования Акмолинской области»

Біз әлеуметтік желілерде

  

Ұйымдар тізімі

Галерея

Смотреть все>>>

Менің достарым. Д дыбысы мен әрпі.

16.11.2017

Күні: 15.11.17

Сынып: 1

Мектеп: Кен негізгі мектебі

Мұғалімнің есімі: Жунусова Б.М

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

 Ашық сабақ: Менің

достарым. Д дыбысы мен әрпі.

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары

(оқу бағдарламасына сілтеме)

1.7 Тыңдалған материал бойынша өз пікірін айту 

1.8 Берілген тақырыпқа 

әңгіме құрап айту

1.9 Сөздерді, дыбыстарды орфоэпиялық нормаларға сәйкес

дұрыс айту

Сабақтың мақсаттары

Барлығы:Жаңа білімді меңгереді.

Көбі:Тақырыпты түсініп, тыңдап,

жетекші сұрақтар арқылы талқылайды.

Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана

алады.

Жетістік критерийлері

Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс

қайталай алады.

Нақты сөйлеу арқылы, мәселені

түсінгенін көрсете алады.

Құндылықтарды дарыту

Оқушыларды бір-біріне деген

құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.

Пәнаралық байланыс

Өнер, ана тілі сабағы

АКТ қолдану дағдылары

Аудиожазба , таныстырылым.

Тілдік құзыреттілік

Д дыбысы мен әрпі.

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған

кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған

іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы

Ынтымақтастық атмосферасын

қалыптастыру

5 минут

Өсемiз бiз күлiп-ойнап,

Он саусақтың саласындай,

Өсемiз бiз күлiп-ойнап,

Бiр адамның баласындай.

– Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы

жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш!

 

Шаттық шебері

 

 

 

 

 

 

 

Сабақтың ортасы

8 минут

 

№1 Суреттердегі Д әрпі бар

сөздерді тап. Оларға дыбыстық талдау жаса.

№2 Әріптер мен сандарды  пайдаланып сөз құрастыр.

а

н

Л

Р

о

Т

У

ш

с

д

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

№3 Мұғалімнің көмегімен  берілген суреттердегі  заттардың алғашқы әріптерінен сөз

құра.  Қандай сөз шықты? Оны жаз.

 

Таныстырылым, оқулықпен

жұмыс

Сергіту сәті

1 минут

Орнымыздан тұрамыз,

Алақанды ұрамыз.

Бiр отырып, бiр тұрып,

Тез шынығып шығамыз.

Сергіту сәтіне арналған

жинақ

Қызықты тапсырма

8 минут

 

Аяқталуы

 

16 минут

 

Оқушылар хормен айтып үйренеді.

Ду,

ду, ду! Дүк - дүк!

Пойыз келеді.

Ду, ду, ду! Дүк - дүк!

Бәрі жол береді.

Ду, ду, ду! Дүк - дүк!

Жүгіріп өтпе,

Ду, ду, ду! Дүк - дүк!

Тұра тұршы шетте.

Ду, ду, ду! Дүк - дүк!

Пойызды өткіз.

Қол бұлғап қалайық

«Жолболсын!» - деп біз.

 

 

 

 

Оқулық, дәптерлер.

 

Сабақтың соңы

2 минут

 

Рефлексия

 

 

Смайликтер

Дифференциация – оқушыларға

көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға

қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?

 

Бағалау – оқушылардың

материалды меңгеру деңгейін  тексеру

жоспарыңыз?

 

Пәнаралық байланыс

Денсаулық және қауіпсіздік

техникасының сақталуы

АКТ

Құндылықтармен байланыс (тәрбие)

Қолдау көрсету.

Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер

мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.

 

Оқушылар өздері жасаған 

бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты,

көңілді, көңілсіз, ашулы)

 

Өнер, ана тілі сабағы

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне

тәрбиелеу.

Просмотров: 447


Добавить комментарий



Включить данные в подпись

Текст