"Бракераждық комиссия құру туралы"

«АҚМОЛА ОБЛЫСЫ БІЛІМ БАСҚАРМАСЫНЫҢ ЖАРҚАЙЫҢ АУДАНЫ БОЙЫНША БІЛІМ БӨЛІМІ КЕҢ АУЫЛЫНЫҢ НЕГІЗГІ ОРТА МЕКТЕБІ» КММ

КГУ «ОСНОВНАЯ СРЕДНЯЯ ШКОЛА СЕЛА КЕНСКОЕ ОТДЕЛА  ОБРАЗОВАНИЯ ПО ЖАРКАИНСКОМУ РАЙОНУ УПРАВЛЕНИЯ ОБРАЗОВАНИЯ АКМОЛИНСКОЙ ОБЛАСТИ»

Б Ұ Й Р Ы Қ                           №  56                              П Р И К А З

2022 жылғы «  1 » 09                                                      от «  1 »09   2022 года

Кен ауылы                                                                                                  село Кенское

"Бракераждық комиссия құру туралы"

Орта білім беру ұйымдарында білім алушыларды тамақтандыру және білім беру ұйымдарында тәрбиеленетін және білім алушылардың балаларын тамақтандыруға байланысты тауарларды сатып алу және жалпыға бірдей білім беру бойынша балаларға тамақтандыруды ұсыну қағидалары негізінде. БҰЙЫРАМЫН:

Мектептің сапалы тамақтануын құру мақсатында келесі құрамда бракераж комиссиясы құрылсын:

Мектеп директоры: Кадиров Ж. Б.

Директордың ТЖ жөніндегі орынбасары: Какенова С .С.

Мектеп дәрігері: Хамзина Ф. К.

Ата-аналар комитетінің төрағасы: Втюрина Е. Ю.

2.Сапалы тамақтануды ұйымдастыру жөніндегі мәселелерді директор жанындағы кеңесте айына 1 рет тыңдау

3.Осы бұйрықтың орындалуын бақылау директордың ТЖ жөніндегі орынбасары С. С. Какеноваға жүктелсін.

Мектеп директоры: Кадиров Ж. Б.

Жаңартылған күні: 06.10.2022 00:32
Құрылған күні: 17.02.2023 08:51