Бұйрық №15 "Қамқоршылық кеңестің жаңа құрамы туралы"

Б Ұ Й Р Ы Қ                                  №  15                          П Р И К А З

20 21  жылғы «10 » наурыз                                 от «  10 » марта  2021  года

Кен ауылы                                                                 село Кенское

Қамқоршылық кеңестің

жаңа құрамы туралы

Қамқоршылық кеңестің жұмысын ұйымдастырудың бекітілген үлгілік қағидалары және оны білім беру ұйымдарында сайлау тәртібі негізінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2017 жылғы 27 шілдедегі № 355 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылы 29 тамызда № 15584 болып тіркелді "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 44-бабының 9-тармағына сәйкес» БҰЙЫРАМЫН:

1. Кен ауылының "Негізгі орта мектебі" КММ  Қамқоршылық кеңесін келесі құрамда құру

1.Сергей Николаевич Втюрин- қамқорлық  кеңесінің төрағасы

2.Агайдарова Анар Базарбековна

3. Алясхаров Болат Бериктасович

4. Дудин  Юрий Сергеевич

5.Макашева Асель Абдильмаликовна

6.Муканов Райымбек Султанхамитович

7.Малжанбаева Гулим Кабдрашевна

8.Тарковская Ирина Петровна

9. Рахимов Куаныш Айтпаевич

2. А. Б. Ағайдарова қамқоршылық кеңестің хатшысы болып тағайындалсын.

Мектеп директоры:              Кадиров Ж.Б.

Жаңартылған күні: 17.03.2021 16:56
Құрылған күні: 06.12.2022 19:17